Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit

Pas përplasjes fizike mes Haki Abazit dhe Dardan Molliqajt, Policia e Kosovës ka mbërritur në vendin ngjarjes.

Burimet e Indeksonline mësojnë se policia ka marrë informatën dhe do t’i intervistojnë të dy palët.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me procedurat standarde.

SHPËRNDAJE