Leartën nuk do ta njihini si dukej disa vite me parë, shikojeni sa ka ndryshuar

Është padyshim ndër fytyrat më të përmendura e cila përcillet në çdo hap.

Është tejet aktive në rrjetet sociale e që ka një numër të madh ndjekësish, të cilët i befason me çdo imazh, shkruan Kosovarja.

Edhe kësaj here, ajo zbulon një detaj me të cilin lë gojëhapur të gjithë, është imazh para 6 vitesh ku shihet se Learta ishte një zeshkane dhe shumë më ndryshe.

Për më shumë, flet vet imazhi në vazhdim.