Lëndohet motra e Mihrije Brahës (Foto)

Lora Braha ka pësuar një lëndim.
Këngëtarja Mihrije Braha ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me motrën e saj Lorën, shkruan lajmi.net

E Lora, siç shihet nga imazhi, shihet se ka lënduar dorën, pasi e kishte lidhur me fashë.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Lora nuk e ka pasur problem të pozojë e tillë, edhe pse shumë fytyra publike i fshehin gjërat e tilla.

Shikoni foton:

SHPËRNDAJE