Leonora futet në politikë? Bën këtë veprim të papritur

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e dashur për publikun kosovar.

Ajo është bërë pjesë e skenës muzikore në moshë shumë të re dhe që nga atëherë ka qenë gjithmonë aktive.

Së fundi është komentuar në publik për një përfshirje të saj në ndonjë subjekt politk.

E me postimin e sotëm në Instastory, Leonora ka ngjallur edhe më shumë dyshime për përfshirjen e saj në politikë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE