Liberta Spahiu elegante dhe me stil që në orët e hershme të mëngjesit

Ajo ka stil unik dhe me shumë shije dhe çdo gjë që vesh i ka hije.

Bëhet fjalë për moderatoren, Liberta Spahiu e cila edhe në orët e para të kësaj të shtune (9 nëntor) ka mahnitur me paraqitjen e saj.

Prezantuesja ka pozuar para pasqyrës e veshur në të zeza të kombinuara me një sako ngjyrë të lehtë kafe, teksa kompletoj dukjen me syze dielli.

Liberta si përherë dukej elegante, joshëse dhe plotë stil.

Ndryshe, ajo po vazhdon të jetë aktive me emisionin e saj të përjavshëm./Indeksonline/