Linda Morina bëhet bionde, do të befasoheni me pamjen e saj të re

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’.

Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive si në Facebook ashtu edhe në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë bionde dhe po duket shumë ndryshe.

Kjo pamje vërehet se është vetëm fotoshop./ORAinfo/

SHPËRNDAJE