Lindita seksi, por akoma si keni parë vëllezërit e saj (Foto)

Përveç zërit, këngëtarja Lindita Halimi mahnitë të gjithë me ndryshimet që ka bërë me fizikun e saj.

Sot ajo ka një trup mjaft në formë dhe seksi, për të cilin ishte edhe në ballinën e reviztës amerikane “People”.

Por duket se nuk është vetëm Lindita në familjën Halimi që i kushton një rëdësi të madhe fizikut, pasi edhe dy vëllëzërit e saj janë të dhënë pas palestrës, transmeton Magazina.al

Ka qenë Lindita ajo e cila ka publikuar fotografi bashkë me dy vëllëzërit e saj Rinorin dhe Albin, e të cilët i ka vizituar në Zvicër para nisjës për në Ukrainë ku do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision./Magazina.al/

SHPËRNDAJE