Lojëtarët kroatë të dehur ‘dërrasë’ pas humbjes së finales

Pasi humbi Kroacia kundër Francës me rezultatin 4-2 në finalen e mbrëmshme në Moskë, duket se ata e kanë harruar dhe kanë filluar të qeshin dhe të vallëzojnë në mëngjesin e sotëm.

Në videon e postuar nga Vedran Corluka në Instagram shihet Milan Badelj, Sime Vrsaljko dhe Kovacic duke vallëzuar të cilët duke të dehur.

Shikojeni videon:

SHPËRNDAJE