Lola Haradinaj mahnitëse, feston ditëlindjen në fustanin super të shkurtër

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të.

Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të.

Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe fotot janë mahnitëse.

Por, ajo që bie në sy është dukja me fustanin shumë të shkurtër që Lola ka veshur.

Ajo po duket për mrekulli në këto foto, e siç thotë edhe vetë, ky vit e ka bërë edhe më të mirë e më të bukur.


SHPËRNDAJE