Lola ka dalur mbrëmë, ‘shkëlqeu’ me grimin, flokët dhe veshjen

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

SHPËRNDAJE