Lola na prezanton me ‘binjaken’ e saj, nuk do të besoni sa shumë ngjajnë

Lola Haradinaj vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqen e saj e me të cilë Lola ngjan shumë dhe po duken si binjake.

SHPËRNDAJE