Lori ua ‘qet’ flakën me këtë foto, tejet provokuese se kemi parë asnjëherë kështu

Loreta Kaçka e njohur si Lori është njëra nga këngëtaret e cila po merr vëmendje se fundi.

Me imazhet të cilat ajo po i publikon po arrin të komentohet mjaft shumë.

Lori, në fillimet e karrierës së saj nuk ka ekspozuar pjesët intime të trupit, në videoklipet  e këngëve të saj gjithmonë është shfaqur e veshur.

Por kohët e fundit ajo ka ndryshuar qasje, në videoklipin e  fundit ajo u pa se ka ekspozuar gjoksin e saj mjaft shumë, në një intervistë ajo kishte thënë ‘Jam shfaqur ashtu sepse kur i ke gjërat e bukura pse mos ti ekspozosh’.

Dhe siç duket ajo nuk po din të ndalet.

Me disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo është shfaqur tejet provokuese.

Shikojeni foton:

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE