Luana është shëndoshur gjatë qëndrimit në karantinë, shikoni si ka përfunduar

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale sidomos në këtë kohë kur është izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit.

E gjatë izolimit duket se Luana është shëndoshur, e këtë e shohim në imazhet e fundit që i ka publikuar.

SHPËRNDAJE