Luana publikon foto nga dhoma e gjumit, provokon ‘rëndë’ me këtë veshje

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat po duket tejet e bukur por edhe mjaftë provokative.

SHPËRNDAJE