Luana publikon imazhin me joshës ndonjëherë!

Moderatojra dhe këngëtarja e njohur shqiptar Luana Vjollca është ndër femrat me të përfoluar në mediat roze.

Është cilësuar më e suksesshme në sferën e moderimit, e në atë të këndimit ka marrur kritika të shumta, megjithatë Luana vazhdon me projekte duke thënë se ky është një pasion i saj.

Ajo ka mbi 1 milion ndjekës dhe disa fansa të flakët, për të cilët ajo është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës zbulon asetet e saj të bollshme. Me ngjyrën e ndryshuar të flokëve, dhe të pasmet gjigante, Luana duket një super femër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE