Luana Vjollca ‘bllokon’ ashensorin, pamja e saj është më tepër se tunduese

Show Girl-i shqiptare, Luana Vjollca ka treguar se është mjaft e dedikuar ndaj punës së saj.

Shpesh herë ajo ndan me ndjekësit e saj pastime motivuese.

Këtë herë ajo shfaqet sexy nga ashensori.

Luana është treguar entuziaste dhe mezi pret të ndajë projektet e saj të reja me ndjekësi.

Ndërsa moderatorja bëhet gati të prezantojë punët e saj, në na mbetët të shijojmë këtë foto mjaft tërheqëse.

SHPËRNDAJE