Luana Vjollca transformohet sërish, shikoni si do të duket sonte

Thuajse në çdo puntatë të emisionit ‘Shiko kush  luana’ Luana Vjollca është shfaqur ndryshe.

Ajo ka ndryshuar pamjen nga bjonde në brune, madje dhe ën flokë të kuqe. Edhe këtë të shtunë Luana nuk do të shfaqet e njëjta para telespektatorëve.

Moeratorja ka ndryshuar modelin e flokëve dhe duket super sensuale. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE