Lutfi Haziri, puthje live në “Përrallë me Tupan” (Video)

Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” nën udhëheqjen e Valon Malokut, janë këngëtari i muzikës popullore Edi Furra dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili është rikandiduar për këtë pozitë.

Me zërin e tij të mrekullueshëm Edi Furra performoi disa këngë të tij live, duke mahnitur publikun.

Lutfi Haziri foli për balotazhin në Gjilan, premtimet për këtë mandat e shumë të tjera.

Pasi që Haziri festonte ditëlindjen po këtë ditë, bashkëshortja e tij Miki si dhe djali i tij Lumi i bënë një befasi.

Për më shumë ndiqni emisionin:

SHPËRNDAJE