Majlinda Bregu bllokon ashensorin, kështu s’e kemi parë asnjëherë

Kjo është një foto paksa e pazakontë për politikanet dhe e ndeshim shpesh mes vajzave seksi të ekranit.

Këtë herë dy emra të njohur të Partisë Demokratike na kanë surprizuar.

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, ka publikuar një foto në ashensor dhe krah saj gjendet dhe Majlinda Bregu.

‘Pas Palestrës’ ka mbishkruar Erla në foton e publikuar. Dy ish emrat e PD-së duket se ndajnë shumë kohë së bashku. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE