Majlinda në drekë më këtë mashkull

Majlinda sot drekoi me mashkullin më të bukur

Për bukurinë unike e linjat e lakmueshme trupore është ndër femrat më të komentuara të shoubizit.

Majlinda Zeka, bukuroshja e Intagramit u bë kaq e fashme nga lidhja me reperin Majk, dhe vazhdon të jetë e tillë edhe pas ndarjes me të, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja jeton një jetë luksi me djain e saj Roanin me të cilin është pothuajse në çdo vend bashkë. Dhe duket se është e përmbushur me të birin e nuk ka ndërmend të lidhet me ndonjë mashkull.

Të paktën kështu qëndron puna njëherë për njëherë.

Mashkulli me të cilin nuk do e ndërroj me asgjë do mbetet gjithmonë djali i saj simpatik me të cilin drekoi sot.

Nënë e bir duken kaq të lumtur.

SHPËRNDAJE