Majlinda shfaqet nga dhoma e një hoteli në Shqipëri, ekspozon trupin e saj bombastik

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Pas lehtësimit të masave dhe hapjes së kufijve pas pandemisë, Majlinda ka vizituar Shqipërinë.

Ajo në imazhet e fundit shfaqet provokuese nga dhoma e hotelit ku po qëndron.

Beli i saj i hollë bie në sy.

SHPËRNDAJE