Martohet gazetari i njohur

Gazetari i njohur i televizionit KTV, Drin Ejupi sot i ka dhënë fund beqarisë me Arbenita Shalën, vajzën e ish-ministrit Ahmet Shala.

Drini dhe Arbenita prej disa vitesh janë në lidhje së bashku, ndërsa në janar të këtij viti ata kanë kurorëzuar dashurin e tyre me fejesë.

Ndërsa, sot ata i kanë dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar këtë fejesë edhe me martesë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Drini përmes Facebook-ut, duke shkruar “Një rrugëtim të ambel paçim përpara”.

SHPËRNDAJE