Martohet vëllau i Arbnora Dobrajt, publikohet pamje nga dasma

Arbnora Dobraj ishte vajza e cila u raportua si e zhdukur dhe e cila u tha se u gjend në Maqedoni.

Vajza në fjalë është motra e ish-futbollistit të Drencës, Drilon Dobra i cili tash e një kohë është larguar nga futbolli për shkak të një lëndimi.

Ajo pak ditë më parë u kthye tek familja e saj, ku vëllau falenderoi të gjithë për ndihmën e dhënë.

Pos Drilonit, Arbnora ka edhe një vëlla i cili ishte martuar verën e këtij viti.

Më poshtë mund të shihni pamjen e dhëndrrit dhe nuses./ORAinfo/

SHPËRNDAJE