Mbahuni! Liberta mahnitëse në imazhin e fundit, ju ‘çmend’ me këtë veshje

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu, është një njëra nder femrat më joshëse e ekraneve televizive.

Ajo së fundmi ka realizuar edhe fotosesionin e saj të ri, dhe si gjithëmonë arrin që të merr vëmendjen e medieve, me stilin e saj të veçantë.

Spahiu ka kohë që drejton emisionin “Prive” në Klan Kosova.

Jo rrallë herë kemi parë fotografi të nxehta nga ajo, teksa ekspozon asetet trupore, duke bërë që dhe komentet të jenë të shumta nga meshkujt./ORAvip/

SHPËRNDAJE