Mbahuni vajza, vëllau i Bebe Rexhës është aq joshës…

Ndër këngëtaret shqiptare me famë botërore, është edhe Bebe Rexha, ku çdo lëvizje e saj përbën lajm.

Jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me familjen e saj, mirëpo shkaku i angazhimeve të shumta, udhëton shumë.

Përveç karrierës, flitet shumë edhe për jetën e saj private dhe familjen e sam, shkruan Kosovarja.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Kësaj here, ndër postime të ndryshme, ka shfaqur edhe vëllaun e saj, i cili vërtetë se është tejet joshës.

E për këtë flet vet imazhi…

SHPËRNDAJE