Mbani frymën djema, femra më e bukur e planetit me të brendshme të tejdukshme (FOTO)

Është publikuar seti më i ri fotografik i linjës së të brendshmeve Yamamay, me protagoniste Kate Upton.

Modelja e famshme tregon format e saj fantastike me të brendshme transparente, në një seri fotosh shumë provokuese.

Modelja me 14 korrik zbuloi se ishte shtatzënë dhe është në pritje të një fëmije.