Mbappe rikthehet në fushën e blertë, Atalanta vazhdon të jetë në avantazh

Po zhvillohet çerekfinalja në Ligën e Kampionëve në mes, Atalantas dhe PSG.

Rezultati momental është 1 me 0 në të mirë të skuadrës italiane.

Në minutën  e 60′ në fushë është futur edhe Kylian Mbappe i cili nuk luajti që nga finalja e Superkupës kur mori një dëmtim në këmbë. Mbetet të shihet se a do të mund t’i ndihmoj skuadrës së tij.

SHPËRNDAJE