Mbulohet Gjyste Vulaj, kaq bukur po i rri shamia

Gjyste Vulaj është një këngëtare shumë e njohur shqiptare.

Janë paraqitjet e saj interesante ato që e kanë bërë të përfolur për vite në publik.
Ajo tani ndodhet për pushime në Turqi.

Nga atje ajo ka ndarë fotografi të ndryshme ndër to edhe prej atyre ku shihet e mbuluar me shami, në një prej xhamive më të frekuentuara atje.

Derisa këngëtaren jemi mësuar ta shohim të zhveshur dhe pa komplekse, interesimi i ndjekësve që ta shohin se si duket me shami në kokë nuk ka qenë i vogël. /ORAinfo/