Më joshëse se kaq, Arilenën nuk e kemi parë asnjëherë

Arilena solli fotografitë më tërheqëse të realizuara në plazh.

Arilena Ara ditët e fundit ka marrë vazhdimisht vëmendje me paraqitjet në bregdet, shkruan lajmi.net.

Në fotografitë e reja që i ka shkrepur nga plazhi, këngëtarja u shfaq e ‘nxehtë’ me bikini të zeza dhe bluzë ngjyrë ari.

Bluza ari ia mbulonte vetëm gjoksin Arilenës, ndërsa e bënte të dukej shumë atraktive ashtu sikurse ditëve të fundit.

Kujtojmë se “Sky from the fall” titullohet projekti i fundit muzikor nga Arilena Ara.

SHPËRNDAJE