Me këto foto Teuta Krasniqi uron 12-vjetorin e Pavarësisë

Sot, Kosova shënon 12-vjetorin e Pavarësisë.

E kësaj dite i gëzohen kosovarët anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Një urim të veçantë për qytetarët e Kosovës e ka bërë edhe Teuta Krasniqi.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo dhe vajza e saj Tara pranë flamurit të Kosovës.

SHPËRNDAJE