Më në fund Lola del nga izolimi, shfaqet e rregulluar dhe e veshur tejet bukur

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e bukur dhe me shumë stil.

SHPËRNDAJE