Me një foto nudo, Pamela falënderon të gjithë për urimet e ditëlindjes

Pamela ka publikuar foto ku shfaqet lakuriq.

Dita e djeshme ka qenë e rëndësishme për Pamela Andersonin.

Kjo pasi ajo ka pasur ditëlindjen dhe ka mbushur 53 vite jetë. Sigurisht se nuk kanë munguar urimet e shumta për çka ajo edhe i ka falënderuar publikisht.

Këtë e bëri me publikimin e një fotografie ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

“Faleminderit për të gjitha urimet e ditëlindjes …🌸”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Thank you for all the birthday wishes … 🌸

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

SHPËRNDAJE