Mediat maqedonase: Kjo është avokatja shqiptare që po trondit publikun

Modelen e Instagramit, Redona Koci, mediat maqedonase janë duke e quajtur si starleta dhe modele joshëse e njohur si “avokatja seksi” nga Shqipëria, e cila nuk e ka ushtruar kurrë profesionin e saj.

Por, për shkak të kësaj, ajo gjithmonë “ngre pluhur” me postimet e tij bombastike në rrjetet sociale në formën e fotove seksi dhe videove provokuese, gjë e cila paska marrë vëmendje edhe në shtëtin fqinjë.

Sipas tyre, Redona është gjithmonë në dispozicion për të psotuar fotografi dhe video provokuese në profiling e saj në Instagram me anë të së cilës ajo po ia arrinë të jetë në qendër të vëmendjes.

Mediat maqedonase janë fokusuar te seti i saj fotografik në të cilën u shfaqë me një fëmër të zhveshur në vaskë e mbuluar me petale trëndafilash.

Ndryshe, ajo është mjaftë e përfolur në mediat vendase me çdo postim që bënë.