Mediat serbe çmenden pas moderatores, ja çfarë shkruajnë për Gea Brahën

Gea Braha është një ndër femrat e ekranit që bie në sy nga format dhe pamja e saj. Moderatorja e “ Bar Skedina” e ka nisur karrierën e saj si velinë në “Fiks Fare

Moderatorja seksi ka tërhequr vëmendje dhe është komentuar nga shtypi serb për format dhe bukurinë. Vetë Gea shpërndau në ´´Insta story´´ lajmet që kishin publikuar disa media rreth saj.

E lumtur nga këto artikuj ajo vendos ti shpërndaj me ndjekësit komplimetet që ka marrë . Vlen për tu rikujtuar që mediat serbe shkruajn shpesh për bukuroshet shqiptare, dhe nuk i kursejnë komentet pozitive .

Moderatorja Gea para disa ditësh ishte e pranishme dhe gjatë derbit Tirana – Partizani, ku mori dhe një propozim për martesë. Nuk i mungoi vëmendja e të gjithë tifozëve në stadium. Moderatorja është bërë tashmë e njohur në Ballkan dhe shkrimet për të nuk kanë mbarim dhe sidomos nga mediat serbe.

SHPËRNDAJE