Mediat serbe publikojnë fotografi të Vokrrit në kohën kur luante për Jugosllavinë

Legjenda e futbollit, Fadil Vokrri në vitet e 80-ta kishte luajtur për ekipin serb të futbollit ‘Partizani’ dhe kështu po e kujtojnë qytetarët e Beogradit në kohët e arta kur ai shkëlqeu në këtë ekip.

Edhe mediat në Serbi kanë raportuar për vdekjen e tij, dhe kanë publikuar edhe fotografi të kohës kur ai ka luajtur për ish-Jugosllavinë.

SHPËRNDAJE