Medinës nuk po i rrihet në shtëpi, ja ҫfarë bën për ta kaluar kohën

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo ka treguar se është duke luajtur Ludo.

Duket se as Medinës nuk po i rrihet në shtëpi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE