Melinda, shumë bombastike – si kurrë më parë

Reperja Melinda Ademi ka vazhduar me foto provokative në rrjetet sociale

Bukuroshja është parë me një fotografi tepër të nxehtë të cilat i ka realizuar gjatë qëndrimit të saj në Islandë.

Ajo ka pozuar në Blue Lagoonën e njohur të Islandës, ku shihet në bikine të zeza dhe duket tepër hot.

“Dmth, jam knaq”, ka shkruar poshtë fotografisë ajo.

Kënga e fundit e Melindës është ajo e para tre muajve, “A po don pak”, që ka më shumë se katër milionë klikime.

SHPËRNDAJE