Mesazhi prekës i djalit të Fatmir Limajt për nënën e ndjerë (Foto)

Djali i kreut të NISMA’s Fatmir Limaj, Durim Limaj ka postuar në Facebook një mesazh prekës të cilin ia dedikon nënës së tij të ndjerë.

Ai shkruan:

“Kur humbim personat me te rendesishem ne jete, kujtimet per ta shenderrohen ne thesarin me te cmueshem. Gjenerat pas gjenerate, kujtimet dhe mesimet tua do te rrojne perjete”

 

SHPËRNDAJE