Meshkujt të mbahen, motrat Kardashian realizojnë fotografitë më të ‘nxehta’!

Halloween’ festohet me shumë kujdes në Amerikë. Kësisoj motrat më të famshme në botë, Kardashian dhe Jenner kanë vendosur që të marrin gjithë vëmendjen e nevojshme të publikut dhe medieve.

Ato janë shndërruar në modelet e ‘Victoria’s Secret’, duke u veshur si ‘engjëjt’ e kësaj kompanie.

Secila prej tyre ka treguar pjesët më të formësuara trupore, madje Kim nuk ka hezituar që të dal vetëm me të brendshme dhe duke vendosur krahët e ‘engjëjve’ të bardhë.

Sigurisht se vajzat duket shumë seksi./Indeksonline/

SHPËRNDAJE