Mësohet data dhe ora e varrimit të legjendarit Vokrri

Kryetari i FFK-së, Fadil Vokrri, ka ndërruar jetë sot pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore.

Lajmin për varrimin e të ndjerit Fadil Vokrri e ka dhënë nënkryetari i FFK-së Agim Ademi.

Ademi ka thënë se varrimi i Vokrrit do të behet nesër në Prishtinë në orën 17:00.

SHPËRNDAJE