Messi shënoi në fund, shikoni sa mijë euro fitoi ky bastvënës (FOTO)

Goli i Messit në fund të ndeshjes ndaj Real Madridit, nuk ka gëzuar vetëm tifozët e Barcelonës.

Një bastvënës në Serbi, ka fituar 53 mijë euro me fitoren e Barcelonës në ‘Santiago Bernabeu’.

Ai kishte vendosur fitore të Barcelonës në bastore, dhe goli i Messit në sekondat e fundit të ndeshjes, e pasuroi atë me 53 mijë euro.

SHPËRNDAJE