Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë përvjetorin, ja qe sa vite janë bashkë

Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë përvjetorin.

Data e sotme është tejet e rëndësishme për çiftin Abazi.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë përvjetorin e tyre të 35-të dhe këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

“35 vite bashkë, urime ditëlindja”, ka shkruar ajo pranë postimit.

SHPËRNDAJE