29.4 C
Mitrovice, XK
3 July, 2020

Mihrije Braha zbulon sekretin familjar, për dy vëllezërit e Naimit

Mihrije Braha zbulon sekretin familjar, për dy vëllezërit e Naimit

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret e cila i ka rezistuar kohës.

ëngëtarja Mihrije Braha së fundmi në emisionin ‘Mirage’ ka folur rreth karrierës së saj muzikore dhe jetës private, shkruan lajmi.net.

Si rrallë herë ajo i ka zbuluar disa të pathëna për veten, ndërsa edhe një sekret familjar që ka të bëjë me dy vëllezërit e burrit të saj, Naim Abazit.

Të gjitha këto mund t’i ndiqni në intervistën që ju sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE