Milaim Zeka ka dy fjalë për VV-në dhe Listën Serbe

Deputeti nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, ka akuzuara Lëvizjen Vetëvendosje dhe Listën Serbe se janë bërë bashkë për të shkatërruar, siç thotë ai, çdo qelizë të shtetit të Kosovës.

Ky është postimi i plotë i Zekës në Facebook:

Lista serbe dhe VV bashke, (Kliko mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵).

Në të kaluarën kanë pasur aleancë të fshehtë. Tash ashiqare: vetëm këto dy parti luftojnë për të shkatërruar çdo qelizë të shtetit të Kosovës.

Po më vjen mirë që të gjithë po e shohin që lideri i VV-së dhe Lista Serbe kanë të njëjtën agjendë. Ju ka mbetur edhe Rada Trajkoviqi t’iu bashkohet, sepse treshja ju ec më mirë…!!!