Mimoza ‘ndez’ rrjetin, vishet në fustan të tejdukshëm

Mimoza Mustafa është këngëtarja shumë pëlqyer kosovare.

Ajo u bë pjesë e skenës muzikore para shumë viteve dhe gjithmonë ishte një ndërmë të preferuarat e publikut.

Këtë kohë ajo tani po merr pjesë në xhirmie të shumta për festat e fundvitit.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan transparent dhe e rregulluar kështu Mimoza po duket si një 20-vjeçare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE