Mimoza shfaqet provokuese në imazhin e fundit, ky detaj në fytyrën e saj bie në sy

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para disa viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur dhe me shumë stil.

E veshur me një këmishë me lula, Mimoza duket shumë joshëse në imazhin e fundit. E pas ndërhyrjeve kirurgjike, ajo po duket tjetër person.

SHPËRNDAJE