Miss Serbisë nuk i ndahet zemra nga Shqipëria: Pasi bëri shqiponjën, argëtohet me Noizyn

Ju thotë gjë emri Irina Jovanka! Me siguri nuk e keni harruar!

Miss Serbia u kritikua pa masë nga mediat e vendit të saj pasi bëri shqiponjën me duar, pak muaj më parë, dhe nuk ndalet me provokimet.

Së fundi ajo ka kaluar një mbrëmje të këndshme nën shoqërinë e reperit shqiptar Noizy.

Bukuroshja bjonde ka qenë e pranishme në club-in ku ka performuar reperi shqiptar, dhe nuk e ka humbur mundësinë e të bërit të një videoje me Noizy-n.

Me sa duket ajo vijon të respektojë shqiptarët dhe historinë e tyre, pasi fotot ku vijon të bëjë shqiponjën me duar, nuk mungojnë në Instagramin e saj!