Mitrovicë: Ngjarje si në filma, gjuan në drejtim të shtëpisë si të jenë duke luajtur Counter-Strike

Një person është arrestuar në fshtin Kqiq të Mitrovicës, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së viktimës.

Është konfiskuar arma AK-47 pa municion dhe 11 gëzhoja.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

SHPËRNDAJE