Modelja e famshme incizon trupin nga afër, bikinit e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka

Modelja e njohur e ka ‘ndezur’ sërish rrjetin.

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko e ka incizuar edhe njëherë trupin nga afër dhe po e ‘çmend’ rrjetin.

Ajo e ka bërë një postim në Instastory dhe duket tejet seksi në bikinit e vogla të cilat gati sa nuk i zbulojnë gjithçka.

Anastasia është një prej konkurrenteve të forta të Kim Kardashian./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE