Modelja kosovare “Bombardon” instagramin me foto të nxehta/foto

Ajo është modele dhe quhet Ziza Pajaziti, por nuk është vetëm një vajzë e thjeshtë e cila dëshiron të merret me modelizëm, shkruan “InfoKosova”.

Ziza ka linja trupore të cilat e bëjnë të dallohet nga femrat tjera.

Ajo ka një gjoks dhe vithe të cilat bien në sy sapo ta klikosh ndonjë foto të Zizës.E për të m

os e zgjatur më shumë, këtu i keni ca foto të saj që ta shihni.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2018/11/46488123_2153678324960233_5027301211863252992_n-1.jpg” alt=”” width=”768″ height=”960″ class=”alignnone size-full wp-image-762428″ />

SHPËRNDAJE